Engineer/Inžinier

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Nitriansky kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    * Aktualizácia inžinierskych oblastí ERP systému Silcotec týkajúca sa výrobných kódov a popisov, vytváranie nových čísiel dielov a ďalšie vhodné inžinierske aspekty.
    * Aktualizácia príslušných polí ERP pre súlad s ROHS.
    * Aktualizácia čísel dielov špecifikácií a príslušných podrobností špecifikácie v rámci ERP.
    * Pomôžte s technickými štandardizačnými činnosťami pre rôzne komponenty použité na finálnych dieloch.
    * Tvorba procesných listov ako technickej dokumentácie pre Výrobné/QC Odd.
    * V prípade potreby zapojenie potenciálnych nových projektov.
    * Nájdenie alternatívnych čísel dielov na účely zníženia nákladov.
    * Spolupráca s externým a interným personálom pri stanovovaní nových čísiel dielov a vybavovaní technických záležitostí o nich.
    * Zapája sa do tímových stretnutí a diskusií o operačných aktivitách.
    * Podpora výroby z technického hľadiska.

    Ponúkaný plat

    1089 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    1 089 EUR/mesiac
    Od 1 089 EUR/mesiac základná mzda brutto + polročné prémie maximálne do výšky 7,5% z hrubej mzdy.
    Výška základnej mzdy závisí od kvalifikácie a praxe uchádzača.

    Benefity a ďalšie výhody

    • Plán školení v rámci spoločnosti
    • Príspevky zo sociálneho fondu pri narodení, jubileu a odchode do dôchodku
    • „Deň rodiny“ pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
    • Vianočná oslava
    • Dotácie a nápoje zo Sociálneho fondu
    • Parkovanie pred budovou firmy na stráženom parkovisku
    • Jednozmenná prevádzka od 07:00-15:30
    • Príspevok zamestnávateľa na DDS do výšky 3 % z hrubej mzdy
    • Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona

    Termín nástupu do práce

    Ihneď alebo dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    30.9.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Angličtina - Stredne pokročilý (B2)
    Slovenčina - Stredne pokročilý (B2)
    Microsoft Excel – pokročilý
    Microsoft Word – pokročilý
    Microsoft PowerPoint – pokročilý
    Elektrotechnické vzdelanie - SŠ alebo VŠ
    - pozornosť venovaná detailom
    - schopnosť byť dobrým tímovým hráčom
    - počítačová gramotnosť
    - komunikatívna znalosť angličtiny (komunikácia s centrálou v Írsku)

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno