Prevádzkový elektrikár - prevádzka Zvolen

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Banskobystrický kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    * denne dohliadať na fungovanie elektrických strojov, prístrojov a zariadení vo výrobnej prevádzke
    * zabezpečovať dennú údržbu elektrických strojov, prístrojov a zariadení
    * zabezpečovať opravy elektrických strojov, prístrojov a zariadení
    * zabezpečovať preventívnu údržbu elektrických strojov, prístrojov a zariadení
    * uvádzať nové elektrické zariadenia do prevádzky
    * dohliadať na vybavenie zariadení príslušnými protokolmi
    * dohliadať na čistotu elektrických rozvádzačov, elektrických strojov a zariadení
    * objednávať náhradné diely
    * práca v jednej zmene
    * aktívna účasť na opravách a údržbe strojov a zariadení v čase pravidelnej zimnej údržby
    UPOZORNENIE: Všetky elektrické zariadenia sú ovládané systémom Simatic S5 a S7. Znalosť tohto, alebo podobného riadiaceho systému a schopnosť diagnostikovať problémy zariadení, ktoré sú ním ovládané – podmienka.

    Ponúkaný plat

    900 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    900 - 1 080 EUR/mesiac
    900 EUR/mesiac je základná mzda brutto + 20% variabilná zložka vyplácaná mesačne = 1 080 eur brutto/mesiac.
    Po skončení skúšobnej doby možnosť úpravy základnej zložky mzdy, každoročná úprava mzdy.

    Benefity a ďalšie výhody

    * možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
    * príspevok na stravovanie nad rámec zákona a dôchodkové poistenie
    * finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ...
    * dni voľna navyše pri rôznych životných situáciách
    * kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
    * perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania
    * práca priamo v internom stave spoločnosti

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.12.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    * 3 - 4 a viac rokov praxe v údržbe vo výrobnej spoločnosti - podmienka
    * schopnosť diagnostikovať problémy zariadení, ovládaných Simatic S5 a S7, prípadne podobným riadiacim systémom - podmienka
    * odborná kvalifikácia potrebná pre výkon práce – osvedčenie podľa §22 do 1000V, §23 - výhoda
    * ochota pracovať v prípade potreby (porucha) nadčas na predĺženej zmene, príp. cez víkend
    * primeraná manuálna zručnosť
    * schopnosť a ochota naučiť sa pracovať s modernou technológiou
    * dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
    * seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
    * zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a pomáhať v prípade potreby, flexibilita

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno