Opatrovateľ/ka pre seniorov v Bratislave / UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava IV

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Komplexná opatrovateľská starostlivosť o seniorov. Ponúkame prácu v zariadení na 12 hodinové zmeny (denné a nočné) na trvalý pracovný pomer.

Ponúkaný plat

750 - 1350 EUR

Upresnenie platových podmienok

osobne hodnotenie + nadčasy

Benefity a ďalšie výhody

Príjemné pracovné prostredie. Ubytovanie zabezpečene 30€ /mesiac., vedľa miesta výkonu práce.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- pracovne skúsenosti s opatrovaním seniorov
- ochota vzdelávať sa

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Schopnosť vcítiť sa do druhých ľudí, pružne reagovať v rôznych situáciách, pozitívny vzťah k seniorom, zdravotná spôsobilosť, výpis z registra trestov.

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno