Hľadáme projektového inžiniera, ktorý sa postará o projekty nášho technického útvaru, ale aj správu a údržbu budov.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Bošany
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 EUR
    Výška mzdy môže byť vyššia na základe seniority a skúseností kandidáta.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáte si prácu a chcete sa stať súčasťou stabilnej spoločnosti? Pridajte sa k nám! Úspech našej spoločnosti závisí od skúseností a motivácie našich zamestnancov, preto je našim záväzkom ich rozvoj. Cieľom spoločnosti LOWA PRODUCTION s.r.o. je umožniť zamestnancom pracovať čo najlepšie, rozvíjať ich vlastný potenciál a napĺňať pracovné ambície.

Čo bude Vašou náplňou práce?

• príprava projektov technického útvaru
• kontrola a reportovanie prebiehajúcich projektov a plnenia úloh
• príprava podkladov a dokumentácie pre investičné projekty
• aktívna spolupráca s dodávateľmi a ich riadenie
• riadenie a organizácia práce upratovacieho servisu
• riadenie a organizácia práce údržby a správy budov

Staňte sa súčasťou výroby celosvetovo známej značky outdoorovej obuvi LOWA. S Vami sa pohnú naše projekty tým správnym smerom.

Benefity a ďalšie výhody:

U nás vieme dobre vykonanú prácu oceniť, a to nielen mzdou. Čo poviete na:

• Dochádzkový bonus vo výške 100€
• Vernostný bonus
• Možnosť stravovania sa v priestoroch závodu len za 1,00€/obed
• Podporu výučby Anglického a Talianskeho jazyka
• 3 x ročne odmeny vyplácané na základe prosperity spoločnosti v predchádzajúcom kalendárnom roku
• masáže a množstvo iných benefitov

Máme toho ešte viac, ale to si už povieme osobne.

Tak čo, idete do toho s nami? Veríme, že hej, preto si radi prečítame Váš životopis.

Informácie pre uchádzača:

Chcete sa o nás dozvedieť viac? Pozrite si náš FB: https://www.facebook.com/LOWA-Production-s-r-o-106245258122546

Všeobecne požadované znalosti:

Pozrime sa ešte na pár zručností, ktoré budete potrebovať:

• organizačné schopnosti
• proaktívny prístup
• presnosť a dôslednosť
• samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
• flexibilita, spoľahlivosť, práca pod časovým tlakom
• analytické myslenie

Veríme, že ste človek, ktorého hľadáme. Už stačí len, dať nám o sebe vedieť.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, MS Project