#TsmeMy

    Špecialista online marketingu (e-commerce)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Chceme, aby náš web a aplikácie boli to najlepšie, s čím slovenský zákazník príde do kontaktu. Do nášho webového tímu hľadáme digital špecialistu/-ku, ktorý nám bude pomáhať vylepšovať náš web, zvyšovať konverziu a zlepšovať zákaznícku skúsenosť.

    Náplň práce:

    • Komplexná starostlivosť o zverené produktové portfólio v online prostredí
    • Starostlivosť o nákupné scenáre / eshop, zohľadňujúc UX / design orientovaný na zákazníka, zvyšovanie konverzie a zlepšovanie customer experience
    • Priama zodpovednosť za predajné výsledky zverených produktov v online prostredí
    • Komunikácia a spolupráca s developermi, UX tímom, produktovým oddelením a ďalšími tímami vo firme
    • Reporting a analýzy výsledkov (Google Analytics, HotJar a ďalšie)

    Požiadavky:

    • Samostatnosť, flexibilita a proaktivita
    • Zodpovednosť a doťahovanie projektov, úloh do konca
    • Komunikačné zručnosti
    • Kreatívne myslenie
    • Myslenie otvorené netradičným riešeniam

    Odborná prax:

    • min. 3 roky v online marketingu.
    • Znalosť e-commerce, digitálneho prostredia a projektového riadenia
    • Skúsenosti s produktovým manažmentom
    • Analytické schopnosti a dôraz na detail

    Čo Vám ponúkame:

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naň kompenzáciu každé 3 roky až do výšky 900 €
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene
    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! Navyše, ak sa bude dariť aj firme, máte šancu získať ročný bonus do výšky 15%
    • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office
    • Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Nadštandardná zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu  v našom zmluvnom zariadení.
    • Gastro karta: s príspevkom 4,80 € na každý pracovný deň
    • Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo, či so zľavami vďaka karte MultiSport karte
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou
    • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch

    Informácie o výberovom konaní

    Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
    Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.

    Ponúkaný plat

    1700 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    ročný bonus 15%

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!