Zamestnanec back office na pošte - Pošta Poprad 2 fyzický náročná práca

 • Miesto práce:
  Wolkerova 479, Poprad
 • Ponúkaný plat (základná mzda):
  Hrubá mzda cca 950 stupeň náročnosti 2, TT 5, 37,5 hod TPČ, ponúkaná základná mzda minimálna 845 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 70 EUR/mesačne.+ príplatky za prácu v noci, v sobotu
  Zobraziť viac
 • Druh pracovného pomeru:

Informácie o pracovnom mieste

Vykonávanie činností tzv. oblastného uzla, vykonávanie činností tzv. oblastného spracovateľského strediska. Vykladanie a nakladanie zásielok z/do poštových kurzov, odovzdanie a preberanie záverov, nakladenie podaných zásielok do obalov, príjem, triedenie a odovzdávanie záverov, tvorenie uzáverov a záverov, zapisovanie zásielok, triedenie zásielok, letákov, tlače, vykonávanie prác súvisiacich s poštovými priečinkami (najmä triedenie a vydávanie zásielok), príjem zapísaných zásielok a zásielok platených prevodom a v hotovosti, príjem a balenie určených zásielok hromadného podaja, polepovanie a pečiatkovanie podaných zásielok, atď. Pracovný čas: - v rannej zmene od 04:00 hod. do 07:30 hod alebo od 04:00 hod 17:30 hod - v odpoludňajšej zmene od 11:45 hod. do 19:45 hod alebo od 13:45 hod. - sobota od 04:00 hod. do 09:00 hod.

Informácie pre uchádzača:

Podmienkou pre prihlásenie sa uchádzača do výberového konania je plnenie požadovaných kvalifikačných predpokladov, zaslanie prihlášky do výberového konania, profesijného životopisu, a dokladu o vzdelaní. • sociálne výhody • firemné benefity - zázemie veľkej spoločnosti -príspevok na stravu -príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu -príspevok na dopravu do zamestnania -príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc -príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia -s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady:
samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, fyzická zdatnosť

Požadovaná odborná prax:
3 mesiace

Úroveň ovládania výpočtovej techniky:
veľmi dobre ovládanie výpočtovej techniky,

Administratívne zručnosti:
slovný prejav, schopnosť vyjadrovania

Špeciálne zručnosti:
nevyžaduje sa

Požiadavky na zamestnanca

 • Minimálne požadované vzdelanie:
  stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Slovenská pošta, a. s., je popredný poskytovateľ moderných komunikačných, distribučných a platobných služieb na domácom trhu, s vytvorenými logistickými podmienkami na podnikanie v strednej a východnej Európe.

Slovenská pošta ponúka svoje služby prostredníctvom siete 1566 pôšt. Z nich 1333 sa nachádza v malých obciach a okolo 200 je v mestách. V mestských aglomeráciách je celkove 20 percent pôšt. Zákazníkom je k dispozícii 7094 poštových schránok. V tuzemskom styku prijme Slovenská pošta ročne celkove 338 mil. listových a balíkových zásielok. V medzinárodnej poštovej prevádzke prepraví ročne 1,1 mil. kg listových zásielok a takmer 140 tis. balíkov.

Adresa:

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Marta Marcinková .
Mnoheľova 11, 058 01 Poprad, 052/772 14 44

Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika / Logistik / Skladník
Dátum zverejnenia: 14.07.2024

Iné možnosti práce