Leader v lakovni

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Poprad; Poprad
    Poprad

    Pozícia / odvetvie

    Výroba; Vedúci výroby

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - vedenie tímu ľudí na pridelenom pracovisku - na lakovni
    - nastavovanie lakovacej linky, podľa výrobného plánu a technologických postupov
    - pripravovať plán výroby, technologické postupy, kontrolné plány, pracovné inštrukcie pre jednotlivé pracovné pozície
    - Pripravovať baliace postupy pre jednotlivé produkty v súčinnosti so štandardami spoločnosti
    - starostlivosť a zabezpečenie zariadení na lakovacej linke
    - zabezpečenie bezporuchového chodu pracoviska
    - Zaškoľovanie nových zamestnancov a pravidelný tréning súčasných zamestnancov, vykonávanie pravidelných hodnotení svojich podriadených
    - Monitorovať výrobnú kapacitu jednotlivých liniek lakovacej zmeny za hodinu, analyzovať výsledky a prestoje a navrhovať zlepšenia, zvyšovať efektivitu výroby a navrhovať riešenia na zlepšenie
    - Dodržiavať všetky platné štandardy týkajúce sa ochrany životného prostredia, zdravia a bezpečnosti pri práci

    Ponúkaný plat

    950 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Termín nástupu do práce

    máj/jún

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (začiatočník - A2)

    Všeobecne požadované znalosti

    - skúsenosti vo výrobe na vedúcej pozícii

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E