Ak ťa baví účtovníctvo a máš rád administratívu naša ponuka je pre teba tá práva.

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislavský kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Staň sa súčasťou finančného tímu v našej spoločnosti a pracuj ako Junior účtovník. U nás máš možnosť prehĺbiť tvoju lásku k číslam.
    Ak si junior vôbec to nevadí, ak máš skúsenosti je to naopak výhoda.

    Tvojou úlohou bude najmä:
    • evidencia a kontrola účtovných dokladov (faktúry, interné doklady a i.)
    • príprava a kontrola podkladov pre fakturáciu klientom
    • aktívna spolupráca s pobočkami spoločnosti vo veci fakturácie
    • príprava, kontrola hlásení a interný reporting
    • komunikácia s dodávateľmi, správa nákupu, nákupných objednávok
    • vykonávanie administratívnych úkonov podľa požiadaviek a potrieb
    nadriadeného
    • podpora nášho finančného tímu

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    • flexibilná pracovná doba
    • home office
    • multisport karta
    • príspevok na jazykové kurzy
    • 3x sick day počas kalendárneho roka, vernostné prémie, školiaci program
    a iné benefity spoločnosti
    • zázemie stabilnej spoločnosti a podpora od manažmentu
    • príjemné pracovné prostredie a kolektív spolupracovníkov

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.8.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Pozícia je pre teba tá pravá, ak:
    • ťa baví účtovníctvo a máš skúsenosť aspoň 1 rok
    • máš rád administratívnu prácu

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E