NAY a.s.
Nay Elektrodom

Koordinátor dopravy

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec
Prologis Park Senec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho NAY tímu hľadáme Koordinátora dopravy, ktorého úlohou bude:

- Zodpovedať za riadenie a kontrolu externých prepravcov (SVK a CZ trh)

- Komunikácia so zákazníkom a prepravcami, vedenieobchodných rokovaní v anglickom jazyku

- Zodpovednosť za cenotvorbu, spracovanie kalkulácií a fakturácie

- Príprava reportov a analýz pre potreby vedenia spoločnosti

- Riešenie mimoriadnych situácií, reklamácií a vykonávanie auditov

- Príprava operačného plánu prepráv FTL i Kurier

- Riadenie projektov spojených s oddelením dopravy, vypracovanie cieľových konceptov

a ďalšie činností v súlade s internými smernicami spoločnosti

Ponúkaný plat

1800 EUR

Upresnenie platových podmienok

1 8000 €/mesiac (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Benefity a ďalšie výhody

Čo môžeš očakávať od nás?

  • v prípade, že zatúžiš po novej modernej elektronike, máš možnosť si ju kúpiť u nás za zvýhodnené CENY
  • staráme sa o pitný režim a ponúkame voňavú KÁVU alebo ČAJ v neobmedzenom množstve
  • pomôžeme Ti udržiavať sa fit balíčkami čerstvého ovocia na pracovisku ZADARMO
  • ponúkame možnosť vybaviť si MULTISPORT kartu
  • vďaka benefitnému systému CAFETERIA si môžeš vybrať ďalšie benefity, ktoré najviac vyhovujú TEBE
  • rodina je pre nás dôležitá, a preto k narodeniu dieťaťa, svadbe alebo jubileu, dostaneš od nás PRÍSPEVOK
  • zdravie je pre nás takisto dôležité, preto máme SICK DAY
  • ak k nám odporučíš svojho známeho, ODMENÍME ŤA
  • môžeš sa tešiť na mimoriadny ročný BONUS/sezónne ODMENY
  • vážime si dlhodobých a verných zamestnancov, takže môžeš získať DOVOLENKU NAVIAC

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

9.7.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme IBA kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (expert - C2)

Iné znalosti

Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Skladové hospodárstvo

Všeobecne požadované znalosti

Ako si predstavujeme vhodného kandidáta:

- má prax s incoterms

- skúsenosti z e-commerce a kusovej logistiky

- taktiež má skúsenosti z oblasti skladovania

- je vysoko organizovaný

- flexibilný

- zvláda časový stres

- samostatný v riešení vzniknutých situácií

- má skúsenosti s Parcel Delivery logistikou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie