Spáva pohľadávok FLCZ

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Pezinok; Pezinok
    Pezinok

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    · Telefonické a emailové kontaktovanie dlžníkov na uhradenie dlhu
    · Vytváranie zostavy salda a zasielanie určeným pracovníkom
    · Vytváranie splátkových kalendárov (príp. Uznanie dlhu) a ich následná kontrola ( dodržiavania splátok )
    · Statusy AP objednávok - zodpovednosť za odblokovanie zákazníkov na závoz z dôvodu dlhu
    · Vystavovanie upomienok č. 1 · Vystavovanie predžalobných upomienok - (doručenka)
    · Príprava podkladov potrebných na súdne i mimosúdne vymáhanie - odovzdanie dlžníka na žalobu, na mimosúdne vymáhanie, sledovanie výsledkov od právnikov či agentúr na vymáhanie pohľadávok
    · Spolupráca s právnym oddelením - doplňovanie potrebných informácií do spisu dlžníka
    · Vystavovanie zápočtov, prípadne ich schvaľovanie
    · Odsúhlasovanie pohľadávok a záväzkov v priebehu roka, vytvorenie odsúhlasenia pre potreby auditu
    · Kontrola zálohových platieb na plynomery - v prípade porušenia zaslanie upomienok, vytvára požiadavky na technické oddelenie na odpojenie plynomeru
    · Riešenie telefonických otázok na upomienky zo strany odberateľov
    · Vybavovanie správ prijatých do dátových schránok (uznesenie, exekúcia), triedenie došlých písomností oblasti riešenia pohľadávok
    · Príprava podkladov pre vrátenie preplatkov a dobropisov, faktúrami · U premlčaných pohľadávok - doklady na podpis a následné zaúčtovanie odpisu
    · halierové vyrovnanie - účtovanie
    · Komunikácia dispečing, obchodní zástupcovia, fakturácia, back office · Kontrola - monitoring likvidácia, insolvencia - vyhotovovanie prihlášok
    · Plnenie taskov - Prosper - zisťovanie pohľad prevod zákazníka na bezhotovostnú platbu, nastavovanie a kontrola kreditných limitov
    · Rozúčtovanie platieb SIPO na zákazníkov interným dokladom podľa podkladov
    · Vedenie osobných rokovaní s dlžníkmi spoločnosti za účelom úmoru dlhu

    Zmluva na obdobie 3 mesiacov

    Ponúkaný plat

    1100 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Termín nástupu do práce

    ihneď

    Termín ukončenia výberového konania

    31.8.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno