Driver Desk Operator (m/f) s nemeckým jazykom

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislavský kraj; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Multitasking je Tvoje druhé meno?
    Ovládaš aktívne nemecký jazyk písomnou a ústnou formou (B2 +)?
    Empatia a orientácia na zákazníka je pre Teba samozrejmosť?

    3x "áno" znamená, že táto pracovná ponuka je pre Teba ako stvorená!

    Driver Desk Operator (m/f) je súčasťou medzinárodného kontaktného centra pre vodičov, ktorého cieľom je zabezpečiť vysokú úroveň spokojnosti našich vodičov poskytovaním rýchlych a spoľahlivých služieb pre ich každodenné potreby mobility. Operátor/ka je prvým kontaktným miestom pre všetky kontakty s vodičmi.

    Medzi kľúčové činnosti patrí:
    * zabezpečovanie a riadenie bežných a mimoriadnych údržbových operácií vo vzťahu k vodičom v 3 krajinách,
    * podpora vodičov vo všetkých vzniknutých situáciách (napr. nahlasovanie nehôd, porucha vozidla, spracovanie pokút, rezervácia služieb, palivová karta, technická podpora, informovanie o pravidelných technických kontrolách a sezónnej výmene pneumatík a pod.),
    * komunikácia s predajcom vozidiel,
    * zaznamenávanie všetkých krokov a zmien do systému,
    * správa žiadostí o prenájom a výpomoc vozidiel,
    * sledovania spätnej väzby,
    * spravovanie rôznych požiadaviek vodičov súvisiacich s používaním vozidla,
    * riadenie asistenčných služieb a mobility vodiča.

    Ponúkaný plat

    1400 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta/ky.

    Benefity a ďalšie výhody

    * podpora wellbeingu a tímovej spolupráce formou rôznych firemných akcií: teambuildingy, deň rodiny, vianočný večierok, deň povedomia o zdraví + ďalšie spoločenské akcie
    * ročné prehodnotenie platu a firemné bonusy (až do 120% základnej mesačnej mzdy)
    * finančný príspevok na jazykové kurzy (1x / týždeň)
    * po 1 odpracovanom roku - dodatočný príspevok na dôchodkové sporenie (až do 70€ mesačne)
    * cafeteria a benefičný program
    * príspevok na HW a domácu kanceláriu
    * multisport karta
    * 4x sick day / rok
    * až 25 dní dovolenky / rok
    * 4€ stravné lístky / deň
    * možnosť pracovať home-office (2 - 3x / týždeň)
    * ovocné dni v kancelárii každý týždeň
    * občerstvenie na pracovisku - voda, čaj, káva
    * bonus za odporučenie nového zamestnanca / zamestnankyne

    Termín nástupu do práce

    ASAP

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Nemecký jazyk (pokročilý - C1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Náš klient hľadá kandidáta/ku ktorý/á spĺňa nasledovné požiadavky:
    * silná orientácia na zákazníka
    * dobré komunikačné schopnosti (ústne a písomné)
    * skvelý multitasking
    * schopnosť promptne reagovať
    * dobré organizačné zručnosti
    * nemecký jazyk - úroveň C1
    * hospodárska korešpondencia

    Určite bude Tvojim plusom ak:
    * máš pozitívno-kritický prístup
    * si tímový hráč
    * máš schopnosť vycítiť potreby klienta
    * si flexibilný/á voči kolegom/gyniam
    * máš analytické schopnosti

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno