Hľadáme lodný personál - Chyžná, Recepčný/á, Umývač riadu, Kuchári, Čašník/čka - RIEČNA VÝLETNÁ LOĎ (trasa PASSAU-VIEDEŇ-BRATISLAVA-BUDAPEŠŤ)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika, Zahraničie; Maďarsko, Nemecko, Rakúsko
Trasa lode: Passau - Viedeň - Bratislava - Budapešť

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Chyžná /Cabin Steward/- denný servis v kajutách hostí a verejných priestoroch, aktívna práca a podpora v práčovni na palube

Umývač riadu - umývanie riadu a údržba všetkého vybavenia a náradia, priestoru v kuchyniach

Recepčná - práca s hotelovým programom, vykonávanie všetkých recepčných prác, účtovanie hotovosti, denné a mesačné výpisy

Čašníčka/ Čašník - servis a obsluha medzinárodných hostí, spolupráca na barových a „palubných“ akciách

Hlavný čašník / čašníčka (Maitre d´Hotel) - zodpovedá za všetky služby na palube vrátane baru a reštaurácie, profesionálna starostlivosť o hostí, zodpovedá za kontrolu nákladov, objednávky, zásoby, denné uzávierky, zásoby

Šéfkuchár - najvyššia úroveň riadenia celej posádky kuchyne, hlavná zodpovednosť za všetky jedlá a jedlá podávané na palube

Sous Chef - varenie na najvyššej úrovni, výpomoc pre šéfkuchára

Kuchár Jr. (Junior Chef) - zodpovednosť za prípravu raňajok, aktívna pomoc pri príprave denných jedál

Kuchár sekcie (Chef de partie) - varenie na najvyššej úrovni, rozvíjanie nových nápadov na navrhovanie jedálnych lístkov

Pomocný kuchár (Demi Chef de partie) - spoluzodpovedný za úsek v lodnej kuchyni, aktívna pomoc pri príprave denných jedál

Ponúkaný plat

1200 - 3200 EUR

Upresnenie platových podmienok

Pozície a plat:

Chyžná /Cabin Steward/ od 1200€ netto + tringelty

Umývač riadu od 1200€ netto + tringelty

Recepčná od 1200€ netto + tringelty

Čašník/čka od 1500€ netto + tringelty
Hlavný čašník/čka (Maitre d´Hotel) od 2200€ netto + tringelty
Asistent hlavného čašníka (Assistant Maitre d´Hotel) od 1800€ netto + tringelty

Šéfkuchár (Executive Chef) od 3000€ netto + tringelty
Sous Chef (zástupca šéfkuchára) od 2000€ netto + tringelty
Kuchár Jr. (Junior Chef) od 1200€ netto + tringelty
Kuchár sekcie (Chef de partie) od 1500€ netto + tringelty
Pomocný kuchár (Demi Chef de partie) od 1300€ netto + tringelty

Benefity a ďalšie výhody

Ubytovanie na lodi ZADARMO
Strava je ZADARMO

- Maltská pracovná zmluva /sezňonna/ priamo s lodnou spoločnosťou
- Možnosť medzirezortného kariérneho rastu
- "Bezplatné plavby" pre rodinných príslušníkov alebo priateľov alebo hotelových manažérov
- Bezplatné výlety
- Platená alebo neplatená dovolenka počas sezóny
- Preplatenie cestovných nákladov
- Zdravotné poistenie na palube a počas dovolenky
- Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celej lodi
- Profesionálny vývoj

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

chyžná, umývač riadu - aspoň základy nemčiny
Recepčný/á - nemčina potrebná / angličtina výhodou
Kuchár - Nemecký jazyk / Anglický jazyk je výhodou
Čašník - Nemecký jazyk / Anglický jazyk je výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)

Všeobecne požadované znalosti

prax na danej konkrétnej pozícií,
odolnosť voči stresu,
schopnosť pracovať v tíme,
priateľská a prozákaznícky orientovaná osobnosť.

u vyšších pozícií Nemecký jazyk – komunikatívna úroveň

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie