custom-banner

Junior Angular Developer (Ref. č.: 1-16-37075-3)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Náplň práce: - návrha vývoj novej platformy - optimalizácia komponentov pre poskytnutie maximálneho výkonu - budovanie frontend knižníc - uplatňovanie scrum metodiky - využívanie Microsoft Azure platformy

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity: - home office do vysokej miery - ročný bonus - 25 dní dovolenky - preplácaná práceneschopnosť - príspevok do III. piliéra - príspevok na zdravotné a športové aktivity do výšky 300 eur - jazykové kurzy nemčiny a angličtiny

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Všeobecne požadované znalosti:

Požadované skúsenosti: - projekty v JavaScript- Angular - znalosť REST API služieb - anglický jazyk- B2 (písomná aj ústna komunikácia) - ukončené vysokoškolské vzdelanie v IT (1. alebo 2. stupeň) Výhodou sú skúsenosti s : - NoSQL databázami - backend riešeniami- C#

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou