custom-banner

Operátor na kolesovej linke (Ref. č.: 6-18-39046)

Informácie o pracovnom mieste

- nakladanie pneumatík podľa sekvencií, - nakladanie diskov podľa sekvencií, - montáž ventilov - montáž závaží na disky - práca na vysokozdvižnom vozíku - po zaškolení - práca je vhodná iba pre mužov V prípade záujmu posielajte životopis na mailovú adresu: email, alebo volajte na 0911 050 678.

Benefity a ďalšie výhody:

- 13. plat, - 14. plat, - ročný bonus, - doprava zabezpečená Základná mzda 985,58€ + príplatky za hlučnosť + príplatok za poobednú + nočnú + množstvo iných benefitov.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=

Všeobecne požadované znalosti:

- manuálna zručnosť - ochota pracovať na 3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Reality a stavebníctvo / Konštruktér
Dátum zverejnenia: 21.05.2024

Iné možnosti práce