Pracuj ako vodič VZV v Devínskej Novej Vsi! prax a papiere nutnosť!!!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1156 EUR
    Mzda: 1156,50 základný hrubá mzda.
    Mesačné prémie max do 150€
    Stravné lístky v hodnote 5,70 EUR s doplatkom len 1 EUR
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme začínajúcich vodičov VZV aspoň s ročnou praxou a platným preukazom vodiča VZV.
Tvojou náplňou práce bude:
Obsluha, pravidelná kontrola a základná údržba zverených vysokozdvižných vozíkov
Vykladanie a nakladanie materiálu z/na korbu vozidiel
Vychystávanie hotových dielov na základe
Kontrola dokumentácie zásielok materiálu, prípadne zásobníkov
Kontrola identity, poškodenia a znečistenia zásobníkov a ich prípadné vyčistenie od nepotrebných štítkov alebo odpadu
Riešenie odchýlok a nedostatku skladových zásob
Skenovanie paletových štítkov do systému pomocou skeneru a tabletu
Fyzické a systémové zaskladňovanie surového aj hotového materiálu na určené skladové pozície podľa FIFO
Fyzické a systémové zásobovanie výrobných zariadení materiálom podľa FIFO
Fyzická kontrola skladových zásob

Benefity a ďalšie výhody:

- pravidelné zálohy
- ubytovanie zabezpečené

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie