Platená stáž na rezorte Financií & Controllingu - účtareň (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Študuješ a rád by si pretavil teoretické vedomosti do praxe? Čo tak naštartovať kariéru v dm? Ak vieš, čo sú faktúry, výnosy a výdaje, účtovné položky, si tu správne. Prijmi ponuku a staň sa súčasťou dm tímu.

Čo Ťa na tejto pozícii čaká?

• budeš administratívnou podporou tímov Hlavná kniha, kondície a zásoby
• účtuješ vybrané účtovné prípady
• spolupodieľaš sa na príprave podkladov k auditu a bilancii
• spracúvaš náklady pokladníc z predajní
• riešiš praktické úlohy, pri ktorých zúročíš svoje teoretické vedomosti
• spolupodieľaš sa na automatizácii činností v pridelenej oblasti
• prinášaš nové pohľady na svet

Ponúkaný plat

5 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

5€/7,5€ hodina (priemerne 80h/mesiac) + benefity vo forme kafetérie.

Benefity a ďalšie výhody

• stáž s možnosťou predĺženia na TPP
• prepracovaný systém zapracovania, aby sme Ti uľahčili prevzatie úloh na novej pozícii
• širokú ponuku odborného vzdelávania a osobnostného rozvoja (v rámci pracovnej doby)
• interné súťaže o zaujímavé ceny
• kafetéria systém a zľavy u obchodných partnerov
• príležitosť stať sa dobrovoľníkom, zapojiť sa do športových tímov
• stravné lístky vo forme stravovacej karty alebo ako príspevok na účet
• a mnoho ďalšieho

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

internship, stáž

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – vysoká škola

Všeobecne požadované znalosti

• si študentom 2. až 3. ročníka VŠ
• ovládaš MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
• nemčina Ti nespôsobuje "hlavybôľ" - ovládaš na úrovni B1
• poznáš účtovné štandardy
• vysoká miera samostatnosti, zodpovednosti a precíznosti je Tvojou doménou
• si schopný rýchlo sa učiť a si komunikatívny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie