IT Projektový Manažér

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Práca z domu

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Customer Relationship Management
    • tvorí rozhranie medzi zákazníkom a technickými oddeleniami
    • komunikuje a zavádza prevádzkové požiadavky zákazníkov
    •interná a externá komunikácia v prípade problémov so službami, riadenie eskalácie
    •vyjednávanie a uzatváranie zmlúv SLA so zákazníkom (riadenie úrovne služieb)
    •vývoj a implementácia kľúčových ukazovateľov výkonnosti spolu so zákazníkom
    •organizovanie interných a externých stretnutí na tému ˝jour fixe˝ a hodnotenia služieb
    •iniciovanie optimalizácie otázok týkajúcich sa rôznych služieb
    •príprava ponúk, vyjednávanie o ponukách
    •plánovanie a sledovanie výnosov, koordinácia s manažérmi nákladov.

    Ponúkaný plat

    1800 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Finálna mzda záleži od seniority každého kandidáta

    Benefity a ďalšie výhody

    • momentálne sa pracuje formou home office, ak ale ste blízko Prešova a preferujete možnosť pracovať v kolektíve tak je možná práca z kancelárie
    • home office alebo práca na mieste je na dohode
    • príspevok na stravovanie plne hradené spoločnosťou
    • kvartálne odmeny

    Termín nástupu do práce

    ASAP

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    • potrebné znalosti v oblasti IT ( networku, bezpečnostných aplikácií )
    • skúsenosti s IT Servicemanagement so zákazníkom
    • ITIL znalosti
    • skúsenosti aspoň z jedným zo spomenutých monitorovacích nástrojov - Splunk, Dynatrace, Nagios
    • PCI DSS, ISO 27001 , Compliance - certifikácia výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno