Očný optik, optometrista

27.09.2019 MANIA International, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: - Kollárova 20, City Arena Trnava
- M.R. Štefánika 426, OZC MAX
Lamač 6780, BORY MALL

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj; Bratislava, okres Trenčín, Trnava; Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Očný optik
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
+ motivačná zložka
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Obsluhovanie oftalmologických prístrojov
- Meranie zrakovej ostrosti + vyšetrenie objektívnej refrakcie oka
- Poskytovanie poradenstva pri výbere okuliarových rámov a kontaktných šošoviek
- Aktívny predaj optického príslušenstva zákazníkom

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú objektívne výberové kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

uchádzač musí mať ukončené SŠ vzdelanie - odbor očný optik, resp. VŠ - odbor optometria
Zaujímame sa aj o vyštudovaných očných optikov a optometristou s praxou.