Operátor/ operátorka výroby v strojárstve so mzdou až 2000€

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Trnavský kraj; Trnava
    Trnava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - obsluha výrobných strojov, zariadení a montážnych liniek
    - dodržiavanie predpísaných výrobných procesov
    - manipulácia s materiálom a paletami aj za pomoci manipulačného zariadenia
    - vykonávanie jednoduchých manuálnych činností ako triedenie, čistenie atď.
    - vizuálna kontrola ako aj jednoduché merania pomocou meradiel
    - spolupráca s technickou podporou výroby, udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
    - fyzicky náročná práca

    Ponúkaný plat

    960 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    - z toho základná hodinová mzda je od 4,95 € (v závislosti od skúseností) + dochádzkový bonus 102,06 € + stabilizačný príplatok 73,33 € + príspevok na dopravu+ široká škála ďalších finančných bonusov

    Benefity a ďalšie výhody

    - zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
    - zmenové príplatky
    - 2 dni dodatkovej dovolenky navyše
    - príplatok na dopravu
    - 13. plat a 14. plat
    - DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
    - vernostný a dochádzkový bonus 2x ročne
    - výrazná dotácia stravy zamestnancom
    - strava zabezpečená

    Termín nástupu do práce

    asap

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    - stredoškolské vzdelanie alebo prax technického alebo strojárskeho zamerania je podmienkou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E