Junior Researcher s maďarským jazykom

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislavský kraj; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Máš skvelé komunikačné schopnosti, chceš sa zdokonaliť v oblasti HR a si schopný ukázať svoje nadšenie pre túto prácu?
    Pridaj sa k nám a pomôž nám rozvíriť vody nášho pracovného trhu :)

    Na našom oddelení budeš:

    • viesť desiatky telefonických prescreenov a hovorov denne v závislosti od potrieb klienta
    • pracovať s databázami a hľadať najvhodnejších kandidátov na pozície našich klientov
    • aktívne vyhľadávať vhodných kandidátov na rôznych pracovných portáloch
    • zabezpečovať ľahkú administratívu ohľadom volaných kandidátov

    Ponúkaný plat

    4.5 EUR/hod.

    Benefity a ďalšie výhody

    Za dobre odvedenú prácu Vám na oplátku ponúkame:

    • Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
    • Maximálnu podporu nášho tímu
    • Multisport, príspevok na jazykové kurzy a ďalšie benefity spoločnosti
    • Bonusový systém na oddelení
    • Príjemné pracovné prostredie a vynikajúci kolektív spolupracovníkov :)

    Termín nástupu do práce

    Ihneď

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2022

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Jazykové znalosti

    Maďarský jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Ak si človek, ktorý:
    • má skúsenosť s prácou researchera (výhoda, nie podmienka)
    • hovorí plynule po maďarsky
    • je pozitívne nastavený a motivovaný pracovať v HR
    • je zameraný na výsledky
    • má proaktívny prístup k práci
    .... tak čakáme na tvoje CV :)

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno