Kariéra EXPO

Projektový manažér

27.08.2022 Ťahanovská záhrada
Miesto práce: Ťahanovská 74,
04013 Košice-Ťahanovce - Košice I, Slovensko

Košice
Pozícia / odvetvie: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Výroba; Finančný manažér, Klientský poradca, Obchodný manažér, Projektový manažér, Projektový manažér v oblasti zdravotníctva
Ponúkaný plat (základná mzda): 812 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

2421003 - Projektový špecialista (projektový manažér)

Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Náplň práce: Projektový manažment vo vzdelávaní.

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobu

Počet mesiacov: 12

Zmennosť: jednozmenná

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Pracovné miesto vhodné pre: Absolventa Zdravotne znevýhodneného

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 812 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Požadovaný stupeň vzdelania: Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie

Prax: bez požiadavky na odbornú prax

Počítačové zručnosti: Internet - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Word - elementárna
Kancelárske balíky - Microsoft Excel - elementárna

Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
organizovanie a plánovanie práce
motivovanie ľudí
osobnostný rozvoj
rozhodovanie

Osobnostné predpoklady: analytické myslenie
iniciatívnosť
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Ďalšie požiadavkyochota učiť sa pedagogické vzdelanie / skúsenosť výhodou

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Ťahanovská záhrada

Iné možnosti práce