Junior Finance Controller

31.08.2022 Steelcon Slovakia s.r.o.
Miesto práce: Priemyselný park Veľká Ida 758,
04455 Veľká Ida - Košice - okolie, Slovensko

Košice
Pozícia / odvetvie: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Výroba; Finančný kontrolór, Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

2411004 - Finančný kontrolór

Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Náplň práce: Booking, updating and closing of all the projects in VISMA
• Projects forecast review/control/update along with the Project Managers
• Support in ensuring proper cost allocation
• Compile and consolidate reports from operations
• Stock control in Slovakia
• CAPEX control and review
• Support in preparing the company´s reporting package: monthly closing, quarterly forecasts and yearly budgets

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý čas

Zmennosť: jednozmenná

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Pracovné miesto vhodné pre: Absolventa

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 400 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Ponúkané výhody: - International working environment
- Challenging work in a prosperous company
- Personal and professional development

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Požadovaný stupeň vzdelania: Úplné stredné odborné vzdelanie - 63 Ekonomika a organizácia, obchod a služby I

Prax: bez požiadavky na odbornú prax

Cudzí jazyk: anglický stredná - pokročilá B1 a B2

Počítačové zručnosti: Kancelárske balíky - Microsoft Excel - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Word - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Outlook - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft PowerPoint - pokročilá

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov
informačná gramotnosť
organizovanie a plánovanie práce
samostatnosť

Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť
analytické myslenie
cieľavedomosť
iniciatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Steelcon Slovakia s.r.o.

Iné možnosti práce