Zdravotné sestry a opatrovateľky v domovoch pre seniorov - NEMECKO /nemecká pracovná zmluva, ubytovanie ZADARMO/ bez nutnosti očkovania!!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Opatrovateľka

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Práca spojená s pozíciou Opatrovateľka
- Starostlivosť o seniorov bývajúcich v domove dôchodcov

Pracovný čas je 8 hodín denne, 5 dní v týždni.
Možné nadčasy /ale 3x v mesiaci musí byť 2 dni voľno - zo zákona/
Minimálny pracovný čas 35h/týždenne, max. 50h/týždenne

Ponúkaný plat

2880 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda: od 2880 Brutto (od 1900 Netto) - hodinovka -18,00 €/ hod. Brutto + denné diéty 24€ Netto (3,00 €/ hod. Netto, od 480 € Netto)

Výplatný termín do 20. dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca.
Zálohy možné po odpracovaní týždňa a odovzdaní pracovného výkazu – Stundenzettel.

Benefity a ďalšie výhody

Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú.
Ubytovanie je zadarmo.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)

Všeobecne požadované znalosti

- skúseností s opatrovaním seniorov, prácou v nemocnici alebo domovoch seniorov
- ukončené vzdelanie ako zdravotná sestra alebo opatrovateľka
- doklad o vzdelaní preložený do nemeckého jazyka je výhodou
- Opatrovateľský kurz /v prípade iného ukončeného vzdelania/
- Nemecký jazyk – úroveň B1 – rozumieť a odpovedať

Doprava do zamestnania - individuálna.

ŽIVOTOPIS zasielať v NEMECKOM JAZYKU !

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie