Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Poď pracovať ako montážny pracovník do výroby svetlometov v Trenčíne. Mzda až 900€/mes., 13. a 14. plat, pravidelné zálohy!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Výroba; Montážnik, montér

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Poď pracovať do stabilnej firmy, kde sa vyrába vnútorné osvetlenie áut a stredové brzdové svetlá.
Pracujeme na 3 zmeny a ako jeden tím na výrobných linkách. Nových kolegov čaká týždňové zaúčanie na naše náklady v Bratilave po dobu 6tich týždňov. Po skúšobnej dobe ťa čaká navýšenie základnej zložky platu.

- montáž svetlometov

- prvotná vizuálna kontrola hotových dielov

- balenie hotových výrobkov

- udržiavanie poriadku na pracovisku

- práca podľa pokynov nadriadeného

Upresnenie platových podmienok

900€/mesiac (648€/mes + 20% výkonnostný a dochádzkový bonus + zákonné príplatky)

Benefity a ďalšie výhody

- 13. a 14. plat
- doprava zabezpečená
- stravovanie v jedálni
- zákonné príplatky
- pravidelné zálohy
- týždňové zaúčanie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Hľadáme motivovaných ľudí, ktorí sú ochotní pracovať na tri zmeny. Ak si:

- nekonfliktnej povahy

- máš šikovné ruky a si zručný

- si schopný dodržiavať postupy

- si namotivovaný pracovať spoločne na dosiahnutí cieľa

Výhodou je ak máš už skúsenosť s prácou vo výrobe.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie