Vaša práca
je naším poslaním.

Jednoduchá manuálna práca výrobného pracovník s platom 1000€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava; Hlohovec, Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

činnosti smerujúce k výrobe hotového výrobku zváranie, lepenie, skrutkovanie lakovanie a leštenie vyrobených dielov vizuálna kontrola práca na rôznych úsekoch

Upresnenie platových podmienok

od 770 - 1000€/mesiac 770€ základná zložka + 131€ individuálny bonus + príplatky

Benefity a ďalšie výhody

rýchlo rastúca rodinná firma možnosť kariérneho rastu práca v čistom prostredí rôznorodá práca motivačné odmeny možnosť stravovanie sa v jedálni príplatky za poobedné a nočné zmeny príspevok na dopravu 0,66€/deň ubytovanie zdarma odmeny vyplácané polročne

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

spoľahlivosť flexibilita manuálna zručnosť výborný zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie