Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Operátor do strojárskej výroby s platom 1000€ + ubytovanie a doprava ZDARMA !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- výroba hliníkových produktov

- obsluha CNC fréz

- manipulačné práce

- kontrolné meranie posuvným meradlom

- zapisovanie nameraných hodnôt
í
- kontrola opracovaných dielov

Upresnenie platových podmienok

776 - 1000 EUR/mesiac. 776€ základná zložka + 13% variabilná zložka + rizikový príplatok

Benefity a ďalšie výhody

- základná mzda 776€ + 13% variabilná zložka
- príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne
- bezplatná doprava Žarnovica
- Žiar nad Hronom
- stravovacie karty (3,83€ za každý odpracovaný deň)
- príplatky za nočné zmeny
- ubytovanie zdarma pre zamestnancov zo vzdialených regiónov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- matematická gramotnosť
- manuálna zručnosť
- prax na podobnej pozícií výhodou
- výborný zdravotný stav
- zmysel pre detail

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie