#TsmeMy

    Špecialista marketingovej komunikácie (part-time)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Telekom patrí na Slovensku medzi najvýznamnejšie značky v oblasti marketingovej komunikácie. Okrem marketingovej online podpory predaja je dôležitou súčasťou brandova komunikácia, ktorej cieľom je budovanie sily samotnej značky a emócii s ňou spojených.

    Hľadáme stážistu/tku, ktorý by bol súčasťou brandového mediálneho tímu a participoval na vytváraní a exekuovaní mediálnych stratégií v rôznych mediatypoch a pre rôzne cieľové skupiny. Stážista (trainee) nie je klasický brigádnik a nerobí prácu, ktorá sa iným nechce. Má zodpovednosť za projekty, je súčasťou projektového tímu, pracuje na zložitých úlohách, zdokonaľuje sa vo svojom odbore. Okrem toho, že nahliadne do veľkej firmy, v ktorej získava pracovné skúsenosti už počas štúdia, má možnosť získať prácu na full-time ihneď po škole.

    Agendu vieme úspešnému uchádzačovi z časti prispôsobiť na mieru podľa záujmov

    Náplň práce:

    • Komunikácia s biznis zákazníkom
    • Manažment platených PR článkov
    • TV plánovanie a stratégia
    • Zavádzanie a testovanie nových analytických toolov
    • Participácia na komplexnom plánovaní ATL kampaní
    • Príprava dátových analýz
    • Špecializácia na programatické online kampane
    • Exekúcia stratégie komunikácie na mladých

    Čo nie je súčasťou:

    • PR
    • Vytváranie contentu (posty, články, kreatíva)
    • Stratégia a kampane na sociálnych sieťach

    Koho hľadáme:

    Šikovného a ambiciózneho človeka, ktorý má chuť vzdelávať sa, rád challanguje status quo a rad prichádza s novými nápadmi na zlepšenia. Je dátovo a analyticky zdatný, má zmysel pre detail. Výhodou je ak mu niečo hovorí GRP. Všetko ostatné ťa vieme naučiť.

    • študent 3. ročníka Bc. Alebo 1. ročníka Mgr.
    • anglicky jazyk - pokročilý
    • excel – mierne pokročilý  (tzn. poznáš nejakú tú klávesovú skratku, s ľahkosťou pracuješ so základnými matematickými funkciami, vieš vytvoriť a editovať prehľadné grafy, máš predstavu čo potrebuješ a vieš si  jednoducho nové funkcie vyhľadať a implementovať.
    • Powerpoint mierne pokročilý (ovládaš basic formátovanie a prácu s grafmi, výhodou je ak vieš čo je master slide)

    Ponúkaný plat

    6 EUR

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!