Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracuj len 2 dni v týždni a zarob až 850€! Možnosť týždenných záloh + príplatky nad rámec zákona. Doprava a ubytovanie zabezpečené!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca len cez víkendy
- v sobotu od 06:00
- 16:10 hod / 14:00
- 00:10 hod                                          v nedeľu od 18:50
- 05:00 hod

- práca v takte pri montážnej linke

- práca v stoji

- finalizácia celého automobilu
- skrutkovanie, klipovanie, spájanie plastových dielov a i.

Upresnenie platových podmienok

431€ základná mzda + príplatok za víkend až 222€+ príplatok za nočné zmeny až 66€ + individuálna výkonnostná prémia do 111€

Benefity a ďalšie výhody

- príplatok za nočné zmeny až 66€
- príplatok za víkend až do výšky 222€
- individuálna prémia až do výšky 111€
- 40 % príplatky za prácu nadčas počas týždňa
- bonus za odporučenie kandidáta
- 13.plat
- možnosť týždenných záloh
- stravovanie v závodnej jedálni
- zabezpečené UBYTOVANIE
- zabezpečená DOPRAVA
- práca v stabilnej spoločnosti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis, každý uchádzač bude kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou

- ochota pracovať cez víkendy

- manuálna zručnosť

- spoľahlivosť

- pracovitosť

- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie