Operatívny zamestnanec pre okruh 4 pôšt - Dunajská Lužná, Rovinka, Hamuliakovo, Tomášov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Okres Senec (Pošta v Dunajskej Lužnej, Rovinke, Hamuliakove, Tomášove)
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    základná mesačná mzda 900€/brutto + prémie a motivačné odmeny v priemere do výšky 135€/brutto + v priemere do výšky 120€/netto stravné počas pracovnej cesty (vychádza to 5,10€/netto za odpracovaný deň)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:

NÁPLŇ PRÁCE: - zastupovanie zamestnancov v čase ich neprítomnosti (počas čerpania dovolenky, materskej a rodičovskej dovolenky, dlhodobej PN), komunikácia so zákazníkmi Slovenskej pošty, príjem a výdaj poštových zásielok, ponuka a predaj produktov pošty a jej zmluvných partnerov, spracovanie poštových peňažných poukazov v bezhotovostnom styku, finančné sprostredkovanie BENEFITY: - náhrada cestovných výdavkov mesačne v priemere 120€/netto, zamestnanie u 2. najväčšieho zamestnávateľa v rámci SR, zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti, príspevok pri pracovnom výročí, príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok a zabezpečenie ubytovania nad 80 km od pracoviska, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc, príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, príspevok na prváčika (pri nástupe do školy), detské letné tábory pre deti zamestnancov, zľavy na produkty a služby

Informácie pre uchádzača:

* Váš životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú spĺňať kvalifikačné predpoklady.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady:
- komunikačné zručnosti
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- presnosť
- bezúhonnosť

Úroveň ovládania výpočtovej techniky:
Využívanie výpočtovej techniky pre bežné kancelárske práce

Špeciálne zručnosti:
nevyžaduje sa

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou