Špecialista personálneho controllingu s nemeckým jazykom (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
centrála dm - Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Excelovské funkcie máte v malíčku a radi ich využívate pri rôznych analýzach? Baví Vás posúvať témy vpred? Staňte sa členom dm tímu a rozvíjajte svoje zručnosti.

Čo Vás na pozícií čaká?

• príprava reportov dát a analýz na úseku HR a ich porovnávanie s trhom
• vyhodnocovanie a predikovanie vývoja mzdových nákladov na základe dátových analýz
• podpora vedeniu spoločnosti a manažmentu v oblasti odmeňovania a benefitov
• koordinácia manažmentu pri procese plánovania a vyhodnocovania nákladov na mzdy a benefity
• dohľad nad aktuálnosťou a rovnováhou v systéme odmeňovania (matica pozícii, popisy funkcií, platové tabuľky a pod.)
• účasť v pracovných skupinách, národných a medzinárodných projektoch
• možnosť flexibilného výberu nových tém pre potenciál vlastnej budúcnosti napr. zapojenie sa do interného tímu lektorov

Ponúkaný plat

2228 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat je závislý od splnenia požiadaviek a znalostí NJ - 2.228 €/mesačne.
Pri nesplnení jazykovej úrovne – 1.894 € + hradený jazykový kurz.
(Ročný plat až do výšky 31.192 €.)

Benefity a ďalšie výhody

• 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti, ako príspevok na letnú dovolenku a vianočné nákupy
• pracovný pomer na dobu neurčitú, lebo istota pracovného miesta je dôležitá
• prepracovaný systém zapracovania, aby sme Vám uľahčili prevzatie úloh na novej pozícii
• širokú ponuku odborného vzdelávania a osobnostného rozvoja
• možnosť rozšíriť si svoje obzory v národných a medzinárodných projektoch
• príležitosť stať sa dobrovoľníkom, lebo nám záleží na našom okolí
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť a nadačný fond dm
• sabatikal, ak sa chcete na chvíľu venovať niečomu inému
• mesačný príspevok na DDS vo výške 3% z hrubej mzdy, keďže nám záleží na Vašej budúcnosti
• finančný príspevok pri pracovných jubileách ako aj odchode do dôchodku, pretože si vážime Vašu lojalitu
• kafetéria systém a zľavy u obchodných partnerov
• MultiSport kartu, pretože v zdravom tele zdravý duch
• firemné akcie a teambuildingy (športové hry, lyžovačka, vianočný večierok,..)
• interné súťaže o zaujímavé ceny
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
• letný tábor pre deti
• príspevok pre ZŤP v celkovej výške 120 € na rok

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• minimálne 3 ročnú prax v oblasti odmeňovania/personálneho manažmentu
• plynulú znalosť nemeckého jazyka (min. úroveň B2), znalosť anglického jazyka výhodou (mierne pokročilý - B1)
• MS Office – Excel na pokročilej úrovni (napr. podmienky, vnorené podmienky, vyhľadávacie funkcie, kontingenčné tabuľky a pod.)
• orientáciu na pracovnom trhu v oblasti odmeňovania a benefitov
• analytické schopnosti, flexibilitu a samostatnosť pri spracovaní úloh
• zameranie na detail a precíznosť
• schopnosť argumentácie a veľmi dobré vyjednávacie zručnosti
• znalosť Zákonníka práce a jeho aplikácia do praxe výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B