Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Nastavovanie a obsluha strojov - 1 300 € a 13. plat. Ubytovanie ZDARMA.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre najväčšieho výrobcu oceľového drôtu hľadáme šikovných zamestnancov, ktorí majú technické myslenie.
V novej práci Vás čaká:

- obsluha a nastavovanie strojov na výrobu drôtu

- nahadzovanie vstupného materiálu

- vedenie denných produkčných záznamov

- jednoduché servisné práce

- práca v nepretržitom režime v 12 hodinových zmenách (R,N,V,V)

Upresnenie platových podmienok

4,82€/hodinu (možné navýšenie mzdy po zaškolení a po skúšobnej dobe) + variabilná zložka mzdy do 15% + dochádzkový bonus 80€ a štvrťročné odmeny za dochádzku + príplatok za hluk a prach + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

Okrem personálneho servisu počas celého pracovného pomeru získate:
- ubytovanie ZDARMA
- dobrú dostupnosť do práce
- možnosť navýšenia platu už po zaškolení (po 3-6 týždňoch) - ďalšie možné navýšenie platu po 3 mesiacoch (5,29 €)
- dochádzkový bonus 80€
- variabilnú zložku mzdy do 15%
- rizikový príplatok (za hluk a prach)
- obedy v jedálni za 0,83€ + bageta
- pravidelné ZÁLOHY
- bonus za odporúčanie známeho

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- žeriavnický preukaz a preukaz viazača bremien (ak ho nemáte, vieme Vám ho zabezpečiť)

- ochota pracovať na 12hod. zmeny

- technické myslenie

- fyzická zdatnosť

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie