Pracovná príležitosť do Nemecka na nemeckú pracovnú zmluvu pre maliara/lakovača s ubytovaním

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

S okamžitým nástupom príjmeme do trvalého pracovného pomeru maliara /lakovníka do Nemecka.
Jedná sa o maliarské práce na stavbách
príprava farieb
miešanie
striekanie pištoľou
prax potrebná

Ponúkaný plat

11.4 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

11,40 - 12,00 EUR/hod brutto, 6,00-7,00 EUR/hod netto - diéty

Benefity a ďalšie výhody

Ubytovanie zabezpečené
Prvý mesiac zaplatené zamestnávateľom a stiahnutý z výplaty
Ďalšie mesiace z diét si hradia ubytovanie zamestnanci

Výplatný termín do 20. dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca
Zálohy možné po odpracovaní týždňa odovzdaní hodinového výkazu - Stundenzettel
Nemecký jazyk – komunikatívna znalosť, pri práci v skupine stačia základy
8 hodín a viac /deň. Možnosť pracovať nadčasy
Hlavný pracovný pomer - nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
skúšobná doba 1 mesiac

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu je potrebné poslať CV .

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie