Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Začni vo februári v novom zamestnaní. Zaujímavé finančné ohodnotenie + benefity. Zabezpečené ubytovanie!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Výroba sedačiek pre svetové automobilové značky:

- práca v trojzmennej prevádzke,

- obsluha montážnej linky,
- montáž dielov,

- kompletizácia sedačiek do automobilov,

- kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu,

- dodržiavanie predpísaných pracovných postupov,

- dodržiavanie noriem kvality.

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 781 € + prítomnostný bonus až 100 € + výkonnostný bonus až 130 € + príplatky podľa zákonníka práce = 1035 €

Benefity a ďalšie výhody

- stravovanie zabezpečené v jedálni ( len 0,74 € za obed),
- variabilný bonus až do výšky 130€,
- dochádzkový bonus až do výšky 100€,
- príplatky podľa zákonníka práce samozrejmosťou,
- zabezpečené UBYTOVANIE,
- doprava z okolitých miest Veľké Úľany, Piešťany, Hlohovec, Trnava, Smolenice, Sereď, Opoj, Senec, Iža, Vozokany, Galanta, Dunajská Streda, Šaľa, Sládkovičovo .... ZABEZPEČENÁ
- možnosť čerpania záloh.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Dôležitá je manuálna zručnosť, samostatnosť a ochota pracovať na zmeny (3),
- prax vo výrobe výhodou,

- precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie