Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracovník v sklade so mzdou 1000 € + stravné lístky. Práca na 1 alebo 3 zmeny! Možnosť pravidelných záloh.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zamestnanec / skladník likvidácie tovaru vykonáva nasledujúce činnosti:

- odoberanie prázdnych paliet a mraziacich boxov,

- zabezpečuje poriadok na pracovisku (v sklade),

- zabezpečenie kontroly prepravných listov,

- triedenie odpadov

Práca v trojzmennom režime.(7:00
- 14:30, 14:30
- 22:00, 20:30
- 5:00)

Okrem tejto pozície Vás vieme zamestnať aj na oddelení chladeného tovaru
- práca na rannú zmenu!

Upresnenie platových podmienok

od 6,23 €/hod. + stravné lístky a preplatené nadčasy

Benefity a ďalšie výhody

- priemerný mesačný zárobok 1050€ brutto,
- stravné lístky v hodnote 4€,
- možnosť záloh.

Možnosť prestupu do kmeňa po skúšobnej dobe.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz na vozík (elektrický) A,B,C,D

- ochota pracovať v trojzmennom režime,

- ochota pracovať aj cez víkendy,

- manuálna a fyzická zdatnosť,

- dobrý zdravotný stav,

- ochota dochádzať do zamestnania.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie