Lekár - Oftalmológ - PZC Slovnaft

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuje na pridelenom pracovisku ako samostatný lekár s kvalifikáciou . Vykonáva špecializovanú preventívnu; diagnostickú a liečebnú činnosť v medicínskom odbore na základe získanej špecializácie; riadne vyhotovovať a viesť zdravotnú dokumentáciu a poskyt. Pracovná doba od 7:00  do 15:30.

Ponúkaný plat

2600 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti
- aktívny odmeňovací systém

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Empatická komunikácia Proaktívny prístup k práci Rešpekt Tímovosť Zodpovednosť Bezúhonnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie