Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracuj ako montážny pracovník a zarob až 1200€! Doprava a ubytovanie zabezpečené + týždenné zálohy a nadštandardné príplatky!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na 3 zmeny

- práca v takte pri montážnej linke

- práca v stoji

- finalizácia celého automobilu
- skrutkovanie, klipovanie, spájanie plastových dielov a i.

Upresnenie platových podmienok

850 € základ mzdy + individuálna prémia až do výšky 220€ + príplatky za nočné zmeny vo výške 60€ - 120€ + príplatky nad rámec zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

- práca v stabilnej spoločnosti
- príplatky nad rámec zákona
- individuálna prémia až do výšky 220€
- 13. plat
- možnosť týždenných záloh
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava
- stravovanie v závodnej jedálni

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás zaujala naša pracovná ponuka, neváhajte nám poslať svoj životopis.
Kontaktujeme všetkých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- ochota pracovať na tri zmeny

- skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

- spoľahlivosť

- pracovitosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie