Montér vzduchotechniky / izolatér - NEMECKO /nemecká pracovná zmluva, ubytovanie zabezpečené, nástup možný ihneď/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Nemecko
99 310 Arnstadt, Nemecko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Potrebujeme 30 montérov a 15 izolatérov !!!

1/ Montáž VZT a klimatizácií na stavbách – montáž, oprava, nastavenie a kontrola vzduchotechniky.

2/ Izolácia VZT – montáž a oprava rôznych druhov izolácií proti teplu, chladu, vlhku…

Miesto: 99310 Arnstadt

Práca je na hlavný pracovný pomer - nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú.

Pracovný čas: 8 hodín /deň - 5 dní v týždni. Možnosť pracovať nadčasy.

Ponúkaný plat

12 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

12,00 €/hod brutto + 6,00 - 7,00 €/hod – netto diéty.

Výplatný termín do 20. dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca.
Možnosť záloh po odpracovaní týždňa a odovzdaní hodinového výkazu - Stundenzettel.

Benefity a ďalšie výhody

Ubytovanie ZABEZPEČENÉ prvý mesiac hradí zamestnávateľ, následne bude suma stiahnutá z výplaty. Ďalšie mesiace si hradia ubytovanie zamestnanci.
Cena ubytovania 15-25,-Euro / noc/ osoba.

Doprava do zamestnania je individuálna /vl. auto výhoda/.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (začiatočník - A2)

Všeobecne požadované znalosti

prax na danej pozícii
vyučený v odbore - výhoda
vlastné auto

Nemecký jazyk – A2 - rozumieť a komunikovať,

ŽIVOTOPIS zasielať v NEMECKOM JAZYKU !

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie