Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme šikovných operátor výroby do stabilnej spoločnosti - mzda až 1200 €, ubytovanie zabezpečené !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- montáž a skladanie mechanických aj elektrických častí automobilov,

- obsluha montážnych liniek,

- práca na oddelení lakovne, zvarovne, kvality a montáže,

- práca v takte,

- nitovanie, skrutkovanie, lepenie a. i.

Upresnenie platových podmienok

850 € základ mzdy + 220 € prémie + príplatky za nočné zmeny vo výške 60€ - 120€ + príplatky podľa zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

- nadštandardné príplatky za nočné zmeny
- možnosť čerpania týždenných záloh
- 13 plat
- individuálna prémia do výšky 220€
- zabezpečená doprava
- zabezpečené ubytovanie
- strava v závodnej jedálni

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- zodpovednosť

- pracovitosť

- manuálna zručnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie