Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Poď pracovať ako operátor výroby s platom až 9€ na hodinu ! Ubytovanie a doprava zabezpečená.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- jednoduché ručné manipulačné práce pri obsluhe CNC fréz (vkladanie a vykladanie dielcov)

- vizuálna kontrola dielcov

- kontrolné merania dielcov

- práca s posuvným meradlom (šublerou)

- práca s technickou dokumentáciou

- zapisovanie údajov do kontrolných hárkov

- zabezpečovanie plynulého chodu výroby

Ponúkaný plat

8 EUR

Upresnenie platových podmienok

8€/hod - ubytovanie zdarma alebo 9€/hod - dochádzanie

Benefity a ďalšie výhody

- ubytovanie zdarma
- bezplatná doprava zo smeru Žiar nad Hronom a späť
- príjemné a moderné pracovné prostredie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- matematická gramotnosť

- prax výhodou

- manuálna zručnosť

- dôslednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie