Máš obchodného ducha ? Tak sa pridaj do nášho tímu realitných maklérov !

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ak ste ambiciózny, flexibilný a práca s ľuďmi Vás baví, neváhajte a pridajte sa do nášho realitného tímu. Odmenou Vám bude nielen zastupovanie prestížnej firmy vo svojom obore, ale i nadštandardný príjem. Vďaka nášmu systému vzdelávania Vám dáme to, čo potrebujete aby ste boli pri nás úspešný a postupovali stále vpred. Príjem – provízny systém odmeňovania.

Náplňou práce makléra v našej spoločnosti je:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom s čím Vám pomôže aj naše
- návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia, 3D vizualizácia,
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Benefity a ďalšie výhody:

ČO NÁJDETE LEN U NÁS A U INDE NIE ?

Naša realitná kancelária podporuje svojich maklérov, nie len v oblasti nákladov spojených s:

- kancelárskymi priestormi v ich lokalite pôsobenia,
- callcentrum - ktoré pomáha maklérom v navolávaní nových zákaziek a rozširovaní ich portfólia,
- výpočtovou technikou,
- firemnými vizitkami,
- máme vlastné call centrum, ktoré napomáha maklérov v naberaní nových zákaziek,
- reklamnými predmetmi pre klientov, no taktiež podporuje ich vzdelávanie prostredníctvom školení a nášho elearningu, ktorý pomáha maklérom napredovať vo svojom profesionálnom živote stále vpred.

Ďalšie výhody a benefity, ktoré poskytujeme pre našich maklérov a manažérov:
- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov,
- zabezpečujeme právny servis u nášho právnika,
- používame server, ktorý je prispôsobený podľa našich požiadaviek,
- provízia je netto – bez znižovania o DPH, bez sťahovania poplatkov za kanceláriu,..

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor do kancelárii.

Všeobecne požadované znalosti:

Preto, aby ste u nás začali nepožadujeme veľa, no ak máte nasledovné znalosti, máte veľmi dobrý základ na budovanie úspešnej kariéry v našej spoločnosti:
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť,
- dochvíľnosť, korektnosť,
- obchodný duch,
- MOTOROVÉ VOZIDLO.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B