Pracuj už o pár dní pri výrobe nárazníkov a strešných spojlerov v LOZORNE. Mzda 1100€brutto (doprava,ubytovanie ZADARMO,zálohy,stravné).

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- vykonáva všetky dočasné, nápravné a preventívne činnosti z hľadiska kvality
- deklaruje produkciu v stanovených intervaloch za stanovených podmienok (podľa pracovných
inštrukcií) robí transfer dielov
- zabezpečuje informovanosť v rámci vlastnej zmeny a medzi zmenami
- odovzdáva informácie v rámci okamžitých opatrení počas výroby
- vykonáva všetky činnosti podľa pracovných inštrukcií (vykladanie a nakladanie dopravníkov,
vizuálna kontrola, odmastňovanie, stieranie, lakovanie, polišovanie, montáž, vŕtanie, zváranie,
opalovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie, vybíjanie, balenie, sekvenovanie, kontrola,
vedenie záznamov
Trojzmenná prevádzka

Ponúkaný plat

829 EUR

Upresnenie platových podmienok

- nástupná mzda 829€,
, od 4 . mesiaca 892€ základ
- mesačné bonusy 300€
Spolu mzda – 900,-€ až 1 100,-€ brutto / mesiac t.j. 800,-€ až 900,-€ / netto

Benefity a ďalšie výhody

možnosť ubytovania – ubytovanie ZDARMA
Doprava je pre zamestnancov firemný autobus podľa zastávok - ZDARMA
Stravovanie je v závodnej jedálni čipová karta na kartu ide hodnota lístka 4,50€
zálohy

Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi pracovné oblečenie, pracovnú obuv, ochranné pracovné pomôcky, kľúč od šatne a čipovú kartu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie