Pracuj s nami na trvalý pracovný pomer a plný úväzok iba cez víkend. Obsadzujeme voľné pozície - VIKENDOVÝ OPERÁTOR VÝROBY - TRNAVA

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava
Zavar - okres TRNAVA

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Prijímame nových pracovníkov na VÍKENDOVÚ ZMENU do Trnavy - (logistický park-ZAVAR) /muži - práca je vhodnejšia pre mužov s ohľadom na jej náplň práce/

Náplň práce:

Pozícia - montážny pracovník výroby autosedačiek pre renomovaných klientov automobilového priemyslu

Náplň práce: manuálna práca v stoji, montáž, prípravu jednotlivých komponentov - autosedačky

Video k pracovnej náplni:

Víkendový režim - /pracovný čas je 12h/
sobota /14:00 - 02:00/, nedeľa /18:00 - 06:00/

Priama registrácia:
Mgr. Mia Valentíny, PhD. - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502

Svoj životopis posielajte v prípade záujmu na emailovu adresu - email

Ponúkaný plat

5 - 5 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda: 4,92/hod po pol roku 5,28/hod + príplatky - podľa Zákonníka práce, Výkonnostná prémia 0 - 15%, Príplatok za nadčas 25%.

Priemerný zárobok aj na víkendovom režime je v prípade zamestnanca, ktorý nemá absencie a je výborný pracovník aj 1000€ brutto.

Benefity a ďalšie výhody

Zabezpečené: zaškolenie, stravné, pracovný odev a obuv, možnosť záloh, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno