Administratívny pracovník

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

HĽADÁME POSILU - ADMINISTRATÍVNY PRACOVNÍK

Chceš pracovať pre mladú firmu, ktorá sa venuje výrobe spoločenských hier pod značkou Spoločenská terapia (www.spolocenskaterapia.sk)? Nechýba ti kreativita, spoľahlivosť a práca ťa nebolí?

TAK TO HĽADÁME PRÁVE TEBA!

NÁPLŇ PRÁCE:
Prijímanie a expedovanie tovaru, balenie a podávanie zásielok (kuriér, packeta a iné)
Spracovávanie objednávok v systéme
Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi (e-mailom a telefonicky)
Pomocná kancelárska práca
Evidencia skladových zásob

PONÚKAME TI:
Variabilný pracovný čas
Priateľský a zábavný :D kolektív
Možnosť profesijného rastu
Mzda od 4€/hod. + zaujímavé bonusy
Možnosť podieľať sa na tvorbe nových hier

VIAC INFO:
Práca na dohodu vhodná pre študenta VŠ
Pozícia skôr pre chalana, kvôli manipulácii s ťažšími zásielkami ( benefit od nás pre teba, budeš to mať namiesto posilky :D)
Výkon práce Bratislava
Uvítali by sme človeka, ktorého baví marketing

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – vysoká škola
  • Vhodné pre mladistvého:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word