Výrobca zmrzliny v známej rodinnej zmrzlinárni

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Výroba zmrzliny, preberanie tovaru, dohľad na prevádzku.
Pracuje są od marca do októbra/novembra.
Nakoľko je školenie dlhšie, práca návalová (Máj-aug) prosíme zaslať životopis iba v prípade seriózneho záujmu o dlhodobú spoluprácu.

Pracuje sa na krátky/dlhý týždeň : Krátky (štrvtok,piatok) Dlhý (utorok,streda, sobota, nedeľa)

Benefity a ďalšie výhody:

3-4 mesiace PLATENEJ dovolenky počas mesiacov ked' je zmrzlináreň zatvorená (dec, jan, febr), preplácané nadčasy a bonusy podľa šikovnosti, zmrzlina a káva na pracovisku

Informácie pre uchádzača:

Hľadáme len serióznych záujemcov.
Nakoľko sa jedná o fyzickú prácu , pozícia je vhodnejšia pre mužov, ale veľmi radi v našej zmrzlinovej rodine privítame kohokoľvek s úsmevom a chuťou pracovať.

Všeobecne požadované znalosti:

Uchádzač musí zvládať stresové situácie, multitasking, fyzickú prácu (počas hlavnej sezóny náročnejšie), prácu s ľudmi s úsmevom a nadhľadom, viesť a usmerňovať brigádnikov a hlavne chuť pracovať dlhodobo.
Baristický kurz a skúsenosti v gastre výhodou!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B