Špecialista nákupu / Produktový manažér

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    750 - 1200 EUR
    Tvoj plat je predmetom dohody na základe skúseností a zručností, ktoré so sebou prinášaš a to v rozmedzí od 750 - 1200EUR/mesiac. Možnosť výkonu práce aj na živnosť. Veríme vo férový vzájomný vzťah.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.2.2022

Náš tím rozširujeme o zaujímavú pozíciu - Špecialista nákupu / Produktový manažér. Nový kolega bude mať veľmi dobré technické zmýšľanie, silné logické chápanie, praktickú skúsenosť s AJ, bude mať vynikajúce vyhľadávacie schopnosti a bude maximálne samostatný.

Náplň práce:
- návrh a výber zahraničných dodávateľov a ich celkový assessment
- komunikácia s existujúcimi a novými dodávateľmi v AJ (emailová i telefonická)
- plánovanie vývoja cien materiálov a produktov
- navrhovanie vylepšenia technických parametrov svietidiel a komponentov
- prezentácia a zaškolenie do nových produktov kolegom
- pravidelná aktualizácia technických popiskov výrobkov a ich cien v ekonomickom programe Pohoda
- zabezpečovanie vyšlých objednávok dodávateľom a celkového prehľadu stavu objednávok na pravidelnej báze
- úzka spolupráca so skladom a obchodným oddelením za účelom včasného naskladnenia tovarov a materiálov
- komunikácia s colnicou, logistickými spoločnosťami a prepravcami
- vyjednávanie podmienok prepravy a jej zabezpečovanie z/do celého sveta
- ostatné administratívne práce v závislosti od požiadaviek spoločnosti

Možnosť manažérskeho postupu resp. vybudovanie si vlastného tímu.

Informácie pre uchádzača:

Neposielaj nám len tak svoj životopis, chceme aspoň niekoľkými vetami vedieť o tebe, čo prinášaš so sebou na túto pozíciu, ako pomôžeš ty nám a ako pomôžeme my tebe s tvojím rastom, progressom a snami a ako spoločne posunieme našu spoločnosť a teba ďalej. Píš nám na email, v predmete uveď názov hľadanej pozície. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov s cieľom krátkeho neformálneho pohovoru.

Všeobecne požadované znalosti:

- dobré logické myslenie a technické zázemie je tvoj najväčší asset
- odborné vzdelanie výhodou ale nie je podmienkou, ak vieš, že chceš, naučíš sa
- administratívne zručnosti samozrejmosť
- efektívna práca s PC a internetom (pracujeme s google docs)
- precíznosť pri práci s databázou a problem solving
- skúsenosti s akýmkoľvek ekon. software sú extrémne vítané
- pozítívny prístup a sebamotivácia aj pri absencii vedúceho pracovníka ti má byť prirodzené a zabíjanie času nepracovnými aktivitami, schovávanie sa za výkony iných či alibizmus u nás nemajú miesto
- aktívna znalosť jazyka AJ, ktorú budeš denodenne využívať najmä v písomnej forme

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B