Prijmeme ihneď na trvalý pracovný pomer OPERÁTOROV VÝROBY do LOZORNA (okres Malacky). +doprava,ubytovanie,zálohy,stravné

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Malacky
Lozorno

Pozícia / odvetvie

Operátor výroby

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

Operátor výroby - výroba interiérových častí auta, palubné dosky... laminácia kožených dielov
Zaškolíme vás, nie je nutné mať skúsenosť s touto náplňou práce, máme záujem o nových kolegov, ktorí už pracovali vo výrobe, poznajú výrobné pracovné tempo a náročnosť na presnosť a kvalitu danej práce.

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ:
Bílkove Humence, Borský Mikuláš, Borský Sv. Jur, Bratislava, Brodské, Čáčov, Čáry, Dojč, Gajary, Gbely, Holíč, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kopčany, Kuchyňa, Kuklov, Kúty, Láb, Lakšárska Nová Ves, Lozorno, Malacky, Malé Leváre, Moravský Sv. Ján, Pernek, Petrova Ves, Plavecké Podhradie, Plavecký Štvrtok, Radimov, Rohožník, Sekule, Senica, Skalica, Smolinské, Sološnica, Studienka, Stupava, Suchohrad, Šaštín Stráže, Štefanov, Unín, Veľké Leváre, Vrádište, Vysoká pri Morave, Záhorská Bystrica, Záhorská Ves, Závod, Zohor

Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke - 8 hodinový režim, týždeň ráno, týždeň poobede a týždeň v noci.

Druh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva

Priama registrácia:

Mgr. M. Valentíny, PhD. - Náborová kancelária - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502

Ponúkaný plat

789 - 903 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto): základná mzda
1/ Operátor výroby - základ 788,61,- € + 10% dochádzkový bonus + výkonnostný bonus 13,5 % + príplatky (poobedný, nočný príplatok, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce)
2/ Operátor logistiky - základ 903,- € + 10% dochádzkový bonus + výkonnostný bonus 13,5 % + príplatky (poobedný, nočný príplatok, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce)

Benefity a ďalšie výhody

zaškolenie, doprava - 35€/mesiac, ubytovanie - 1,20€ /noc, stravné lístky, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, bezplatné právne poradenstvo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno