NAY a.s.
Nay Elektrodom

Hľadáme posily na pozíciu Systémového pracovníka skladu do Centrálneho skladu NAY Senec. Neváhajte, pridajte sa k nám a zarábajte až 1300 €

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec
Prologis Park Senec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- úpravy systémového nastavenia za účelom optimalizácie procesov v sklade

- tvorba mapy skladu

- udržiavanie optimálneho layoutu skladu

- aktualizácia základných dát tovarov na základe Control Reportu a iných systémových reportov

- aktualizácia základných dát tovarov

- optimalizácia skladových procesov v rámci WMS

- pravidelný reporting

- účasť na IT projektoch

- inventarizácia zásob

- dodržiavanie pracovných postupov v centrálnom sklade

- plnenie ďalších úloh nadriadeného pre zabezpečenie plynulého chodu Centrálneho skladu NAY

Ponúkaný plat

1200 EUR

Upresnenie platových podmienok

1200€ (1200€ nástupny plat, po skusobnej dobe 1300€, následne závisí od dohody a pracovných výsledkov)

Benefity a ďalšie výhody

Čo môžeš očakávať od nás?

  • ZVÝHODNENÉ CENY na predávaný sortiment v prípade, že zatúžiš po novej modernej elektronike
  • KÁVA a ČAJ v neobmedzenom množstve na pracovisku
  • pomôžeme Ti udržiavať sa fit, a to MULTISPORT kartou a balíčkami čerstvého ovocia na pracovisku ZADARMO
  • vďaka benefitnému systému CAFETERIA si môžeš vybrať ďalšie benefity, ktoré najviac vyhovujú tebe
  • rodina je pre nás dôležitá, a preto k narodeniu dieťaťa, svadbe alebo jubileu, dostaneš od nás PRÍSPEVOK
  • SICK DAY a DOVOLENKA NAVIAC pre dlhodobých a verných zamestnancov
  • Mimoriadne ročné BONUSY / sezónne ODMENY / ODMENY za odporučenie známeho / SÚŤAŽE
  • ak uvidíme, že si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ
  • možnosť využiť zvýhodnené paušály v ORANGE

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

13.2.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme IBA kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

  • ZNALOSŤ SAP PODMIENKOU
  • prax s programom EXCEL a WORD na úrovni pokročilý
  • znalosť SIX SIGMA výhodou
  • ochota učiť sa nové veci
  • zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie