Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Montážny pracovník / pracovníčka vo výrobe svetiel so mzdou až 930 € + zabezpečená firemná doprava + pravidelné zálohy! Nástup ihneď!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme nových pracovníkov na montáž svetlometov pre automobily.

Práca v sebe zahŕňa prácu v takte na montážnej linke:

- samotná montáž svetlometov podľa normy a pracovných postupov,

- balenie hotových výrobkov,

- sledovanie kvality komponentov pred začatím a po skončení každej operácie,

- oboznámenie sa s denným plánom výroby,

- sledovanie činnosti zariadenia, na ktorom sa činnosť vykonáva,

- práca v 3 zmennej prevádzke (8 hod.).

Upresnenie platových podmienok

648 € / po skúšobnej dobe možnosť navýšenia na 679 €+ variabilná zložka mzdy až 20% + príplatky podľa zákonníka práce ( za nočnú+ nadčas) = 930 €

Benefity a ďalšie výhody

- výkonnostný bonus do výšky 65 €
- dochádzkový bonus do výšky 65 €
- príplatky podľa zákonníka práce
- stravovanie v závodnej jedálni (doplatok zamestnanca - 0,90€)
- doprava v rámci TN a z Bánoviec nad Bebravou - ZABEZPEČENÁ
- ubytovanie ZDARMA, - možnosť čerpania záloh.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Potrebná je len dobrá motorika prstov a ochota pracovať na zmeny.

- skúsenosť s prácou vo výrobe (výhodou nie podmienkou!),

- ochota pracovať a učiť sa nové veci,

- ochota dochádzať do zamestnania.

Možnosť vycestovania na služobnú cestu
- pracovné zaškolenie. (ubytovanie a doprava zdarma)

Pracovná ponuka je vhodná aj pre absolventov
- skvelá príležitosť pre budovane svojej pracovnej kariéry.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie