Šikovní ELEKTRIKÁRI s praxou do NEMECKA *nemecká pracovná zmluva, nástup možný ihneď*

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

stavebný elektrikár - inštalácie v budovách, kladenie káblov a prípojok, montáž systémov..

Práca je na hlavný pracovný pomer - nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú so skúšobnou dobou 1 mesiac.

Pracovný čas: 8 hodín/deň - 5 dní v týždni. Možnosť pracovať nadčasy

Ponúkaný plat

12.9 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

12,90 €/hod brutto + 6,00 - 7,00 €/hod – netto diéty

Výplatný termín do 20. dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca
Možnosť záloh po odpracovaní týždňa a odovzdaní hodinového výkazu - Stundenzettel

Benefity a ďalšie výhody

Ubytovanie ZABEZPEČENÉ prvý mesiac hradí zamestnávateľ, následne bude suma stiahnutá z výplaty. Ďalšie mesiace si hradia ubytovanie zamestnanci. Cena ubytovania 15-25,- Euro / noc / osoba.

Doprava do zamestnania je individuálna /vl. auto výhoda/.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (začiatočník - A2)

Všeobecne požadované znalosti

Ukončené odborné vzdelanie - elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik
Vyhláška: §21 / §22 / §23 - odborná spôsobilosť v elektrotechnike
Prax v odbore
Nemecký jazyk – komunikatívna znalosť, pri práci v skupine stačia základy

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie