#TsmeMy

    ICT Security & Network Consultant

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Košický kraj
    Poľská 4

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme nadšenca inovácií v oblasti návrhu ICT riešení.

    Budete v tíme plného expertov pre oblasti návrhov a implementácie sieťových a bezpečnostných riešení. Našim poslaním je spokojný zákazník, ktorý sa na nás môže vždy spoľahnúť.

    Čomu sa budete venovať?

    • Koordinovať a pripravovať návrhy zložitých komplexných zákazníckých riešení pre biznis a veľkoobchodných zákazníkov.
    • Pripravovať záväzné ponuky pre zákazníka, technický dizajn a riešenia, cenovú kalkuláciu v súlade s pravidlami cenotvorby daného riešenia.
    • Navrhovať komplexná riešenia do výberového konania.
    • Vypracovávať a poskytovať prezentácie, konzultácie a poradenstvo pre exter.a inter. zákazníkov.
    • Aktívne vyhľadávať priestor pre zvyšovanie predaja u existujúcich aj nových zákazníkov a vytvárať obchodné vzťahy.
    • Pripravovať návrhy a podieľať sa na vývoji nových produktov pre biznis a veľkoobchodných zákazníkov.
    • Monitorovať trh, nové riešenia a návrhy riešení.
    • Pripravovať podklady na optimalizáciu a zefektívnenie procesu vo zverenej oblasti.
    • Koordinovať proces neštandardných požiadaviek zákazníkov.

    Koho hľadáme?

    • Minimálne 3 ročné skúsenosti v oblasti sieťových technológií a sieťovej bezpečnosti.
    • Znalosti v oblasti sieťovej infraštruktúry a bezpečnosti sietí
    • Znalosť sieťových komunikačných protokolov, enkrypčných technológii SSL a IPSEC.
    • Znalosť operačných systémov Windows, Linux, Unix.
    • Znalosť bezpečnostných riešení výrobcov Fortinet a Cisco.
    • Aktívnu znalosť anglického jazyka.
    • Prezentačné schopnosti, spoľahlivosť a komunikatívnosť.
    • Schopnosť hľadať riešenia, analytické a strategické myslenie.
    • Vodičský preukaz skup. B
    • Platné certifikácie z Cisco a Fortinet technológii - výhodou.

    Čo Vám ponúkame:

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon. Navyše, ak sa firme bude dariť, máte šancu získať aj ročný bonus do výšky 15 %.
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
    • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office 60:40, prispôsobte prácu svojim potrebám.
    • Dovolenka a oddych: Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše.
    • MultiSport: Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka karte MultiSport.
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
    • Pomoc pri životnej situácii: Skúša vás život? Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
    • Psychologická poradňa: Čelíte ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôverte sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
    • Gastro karta: Pochutnajte si na skvelom obede s príspevkom 4,50 € na každý pracovný deň.
    • Rekreačný príspevok: Budete s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máte vo vrecku.
    • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

    Ponúkaný plat

    2200 - 2201 EUR

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!